NA RYNEČKU NONSTOP

18. 8. 2019 / Aktuality

Náš farmářský obchod Ryneček je Vám od minulého týdne k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu. Spustili jsme totiž platformu on-line nakupování, kde si lze v kteroukoli hodinu vybrat a objednat oblíbené zboží. Náš e-shop najdete na adrese:

http://ryneceknatur.cz

Roztřídili jsme naši nabídku do jednoduše uchopitelných kategorií, ve kterých naleznete vše podstatné, co v kamenné prodejně během otevírací doby. Sortiment čerstvých potravin je lehce omezený, což bude omluvitelné. Málokdo by mohl očekávat, že budeme posílat pečivo nebo mléčné výrobky balíkem tak, aby ke spořebiteli dorazilo ve stejné kvalitě, jako během objednávky. 

Ve farmářském sortimentu si každý najde to své. Ať už se jedná o oblíbené sirupy nebo další produkty z naší Rodinné manufaktury, přes kosmetiku, doplňky stravy až po značkový alkohol z Jižního Tyrolska, který jinde k dostání není. Ryneček a jeho internetový obchod bude pořád růst. Průběžně přidáváme další originální druhy zboží, plánujeme zajímavé akce a do konce září 2019 nabízíme přepravu zboží kamkoli po celé ČR zdarma!

V blogu a dalších příspěvcích se dozvíte něco o našich dodavatelích, něco o nás samotných, o celé filozofii a smyslu toho všeho. Také budeme informovat o novinkách, které chystáme a které vejdou v omezenou platnost, proto je dobré udělat si nezávaznou registraci formou newsletteru získávat včas informace do mailové schránky. Také nás najdete na sociálních sítích (FB a Instagram), takže můžeme komunikovat bez zábran, předávat si zkušenosti, doporučení a postřehy, sdílet informace a mnoho dalšího.