Představujeme Ryneček

6. 11. 2017 / Aktuality

Možná jste to již také zažili – dáte si dobré jídlo, po dobrém jídle kvalitní kávu, užíváte si, že můžete chvíli posedět. A pak je čas jít domů. Tedy ne přímo domů, ještě je potřeba stavit se do obchodu nakoupit něco k večeři nebo zítřejší snídani. A přes celé město se vám tak nechce… Kdyby tak existoval nějaký obchůdek po cestě…

My však pro vás máme dobrou zprávu: ten obchůdek existuje! Před několika dny poprvé svým zákazníkům otevřel dveře Ryneček, malý krámek s kvalitními potravinami. Mouka, máslo, jogurty, špek, sýry, pomazánky, zdravé pochutiny, sirupy, doplňky stravy, léčebná kosmetika, to vše od místních nebo léty prověřených drobných kvalitních dodavatelů.

Svou filozofií navazuje Ryneček právě na PASTA&CAFÉ ROMANA. Také zde klademe velký důraz na soulad s přírodou. Ten se promítá nejen do vzhledu interiéru, jehož základem je dřevo, ale především do nabízeného sortimentu. Můžete si tak být jisti, že to, co si v Rynečku koupíte, má ověřenou kvalitu. Ostatně z mnohých surovin, které obchůdek nabízí, vám vaříme vaše oblíbená jídla včetně těstovin Pasta Romana.

Ryneček je prostě něco jako náš brácha. Přijďte na nákup, krámek stojí vedle nás a rádi vás v něm uvidíme.